האבולוציה של אופנת גברים אפריקאית

אופנת הגברים עושה קאמבק ענק העונה, הודות לתחייה המחודשת של שנות ה-80. זה אומר שגברים מאמצים את הדברים הפנימיים של Strangers Things ויוצאים הכל עם הסגנונות החדשים האפרו-מרכזיים. אבל בעוד שלאופנת גברים מעשורים קודמים הייתה השפעה עצומה על בגדי הגברים של היום, יש גם כמה דרכים מודרניות מאוד לעצב את מראה הבחור שלך להשפעה מקסימלית. אופנת גברים אפריקאית ראתה פיצוץ של פופולריות בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר אנשים ברחבי העולם מאמצים תרבויות ומסורות שונות.

איך נראית אופנה אפריקאית?

הדימוי הסטריאוטיפי של האופנה האפריקאית הוא שהיא מורכבת מבדים צבעוניים בדוגמאות, פרחים גדולים, עיצובים גיאומטריים נועזים והרבה אביזרים תרבותיים כמו טורבנים, עטיפות ראש וצעיפים. למרות שזה נכון עבור כמה סגנונות אפריקאים, ישנן וריאציות רבות המשלבות צבעים, דוגמאות, בדים ואביזרים שונים. גם גברים וגם נשים באפריקה לובשים גלימות ארוכות זורמות וטוניקות, אבל יש כמה הבדלים ברורים באופן שבו סגנונות אלו לובשים. הדרך הברורה ביותר להבחין בין אופנה אפריקאית לגברים ונשים היא שגברים בדרך כלל לובשים חולצות רפויות וארוכות יותר עם שרוולים גדולים יותר, בעוד שהסגנונות של הנשים מתאימים יותר ועשויים מבד קל יותר.

איך לשלב אופנה אפריקאית בסגנון שלך

ישנן דרכים רבות לשלב אופנה אפריקאית בסגנון שלך, אבל אתה צריך להיזהר לא להגזים. מכיוון שסוג זה של אופנה הוא כל כך נועז ומושך את העין, קל להסתכן במראה דביק או צעקני מדי אם אתה לא יודע מה אתה עושה. כדי לוודא שאתה נראה טוב ולא מגזים, זכור את העצות האלה.

- התאימו לבדים שלכם - הדבר החשוב ביותר בעיצוב עם בדים אפריקאיים הוא לוודא שהבדים מתאימים. אתה לא רוצה לערבב סוגים שונים של בדים יחד מכיוון שזו טעות בסגנון גדול. במקום זאת, ודא שהבדים שלך עקביים ומתאימים זה לזה. זה חל גם על אביזרים וגם על בגדים.

- מיקס והתאמה - אמנם חשוב לוודא שהבדים שלך מתאימים, אבל אין סיבה שלא תוכל לערבב ולהתאים חלקים שונים של לבוש אפריקאי ביחד. זוהי למעשה דרך פופולרית מאוד לעצב בגדים אפריקאיים. רק וודא שאתה לא מערבב בדים שונים יחד.

מכנסיים קצרים לגברים

מכנסיים קצרים הם מרכיב עיקרי במלתחה של כל בחור, אבל בחורים רבים מהססים ללבוש אותם כי הם מפחדים להיראות כאילו הם בצד הלא נכון של גיל 40. לבישת מכנסיים קצרים רחבים וארוכים גורמים לך להיראות כאילו אמא שלך הביאה אותך למקום. חוף בזמן לובש מכנסיים קצרים גורם לך להיראות כאילו אתה בצד הלא נכון של הכלא. לכן אתה צריך מכנסיים קצרים בהשראה אפריקאית. אלה קצרים יותר באורך, אבל הם רופפים יותר ועשויים מבדים נועזים כמו הדפס אפריקאי ועיצובים גיאומטריים נועזים.

עטיפות וצעיפים לגברים

עטיפות וצעיפים הם אביזרים נהדרים לגברים בכל הגילאים, אבל הם דרך מצוינת לשלב אופנה אפריקאית בסגנון שלך. החלק הטוב ביותר הוא שהם מגיעים במגוון של בדים וסגנונות, כך שתוכל להתאים את העטיפות והצעיפים שלך כמעט לכל בגד. עבור עטיפות וצעיפים בהשראה אפריקאית, חפש בדים נועזים כמו הדפסים אפריקאיים, עיצובים גיאומטריים ופרחים. לחלופין, אתה יכול גם לחפש עיצובים קטנים יותר כמו זיגזגים או נקודות.

טורבנים לגברים

הטורבן האפריקאי הוא צורה עתיקה ומתוחכמת של כיסוי הראש שנלבש כבר אלפי שנים. אמנם זה נכון שגברים עונדים טורבנים במשך מאות שנים, אבל זה גם נכון שהם התגלו כאביזר אופנתי מאוד מודרני שתוכלי להשתמש בו כדי לעצב את המראה שלך. אתה יכול להשתמש בטורבנים כדי להוסיף נגיעות אפריקאיות נועזות לתלבושת שלך או להשתמש בהם כדי לקשור יחד תלבושת עדינה יותר. הדבר הגדול בטורבנים הוא שיש הרבה סגנונות שונים לבחירה. ניתן למצוא טורבנים מבדים, צמר ואפילו עור. ישנן דרכים רבות לקשור טורבן, אך הנפוצה שבהן היא עטיפת הטורבן. זה סגנון פשוט מאוד שקל לשלוט בו ונראה נהדר על כל בחור. עבור עטיפת הטורבן, ודא שהטורבן שלך ארוך מספיק כדי לעטוף את הראש שלך.

חולצות וחולצות לגברים

חולצות וחולצות הן עוד דרך מצוינת לשלב אופנה אפריקאית בסגנון שלך. כשאתה קונה פריטים אלה, חפש בדים כמו הדפס אפריקאי, עיצובים גיאומטריים נועזים, ואפילו פרחים. הדבר הגדול בבדים האלה הוא שהם מגיעים במגוון צבעים, כך שתוכל לערבב ולהתאים אותם עם עיצובים נועזים אחרים. עבור חולצות וחולצות ארוכות, נסה להתרחק מסגנונות רחבים מכיוון שהם גורמים לך להיראות כאילו את לובשת שמלה. אתה רוצה שהחולצות שלך יהיו מצוידות במקצת כדי שתוכל לשלב אותן עם מכנסיים אתלטיים או מזדמנים. עבור חולצות עם שרוולים קצרים, הדפסים אפריקאים הם אופציה מצוינת.

מילים אחרונות

בסופו של יום, חשוב לזכור שאופנה אפריקאית היא לא טרנד. זוהי דרך לבוש ותיקה ועתיקת יומין שנלבשה כבר אלפי שנים. אמנם יש וריאציות מודרניות של סגנון זה, אבל אתה עדיין צריך להיזהר לא להגזים.