תחרה אפריקאית הופכת פופולרית יותר מדי יום

יש משהו מאוד סוער בתחרה. בתרבות האפריקאית משתמשים בתחרה להכנת כל דבר, החל מעטיפת ראש ועד לבושים מסורתיים. אפילו המילה 'תחרה' מעוררת תמונות של מסתורין, רומנטיקה ואלגנטיות מהעולם הישן. אין זה פלא אם כך שהבד הזה הפך להיות כל כך נפוץ באופנה האפריקאית היום. בין אם אתם מתכננים חתונה או משתתפת באחת, שרוכים בתחרה אפריקאית בטוח יתחיל את התלבושת שלכם בצורה מושלמת. הנה כמה רעיונות איך אתה יכול ללבוש את הבד העדין הזה ביותר מדרך אחת!

מדריך לתחרה אפריקאית

כל פיסת תחרה אפריקאית היא יצירת אמנות. כל עיצוב מעוצב בקפידה תוך שימוש במגוון תפרים ובדים שונים. הם גם פריטי לבוש פופולריים מאוד בפסטיבלי תרבות, שבהם אנשים מתלבשים לעתים קרובות בבדים אפריקאיים שונים. רוב השרוכים האפריקאים הם למינציה עדינה של כותנה, משי וסיבים סינתטיים. הם יכולים להיות גם עשויים משילוב של חומרים טבעיים כמו כותנה ומשי, או סינתטיים כמו rayon. לרוב השרוכים יש תחושה רכה וזורמת, אך החוזק והצפיפות של הבד ישתנו בהתאם להרכבו.

תחרה בתור בונה תלבושות

תחרה אפריקאית היא דרך מצוינת להוסיף מגע עדין של אלגנטיות לכל בגד. אתה יכול ללבוש אותו מתחת לשמלה או להלביש אותו עם זוג מכנסיים או חצאית. אתה יכול גם לקשור אותו סביב המותניים כרצועת ראש או חגורה ולהוסיף פופ של צבע לתלבושת פשוטה אחרת. תחרה היא גם דרך מצוינת להשמיע אמירה אופנתית נועזת. אתה יכול ללבוש אותו מעל שמלה או עליונית, או פשוט לשלב אותו עם זוג מכנסיים קצרים או ג'ינס. הרבגוניות של התחרה הופכת אותה לאחד הבדים השימושיים ביותר לאופנה אפריקאית. תחרה משתלבת גם עם בדים אפריקאים אחרים, מה שהופך אותה לבחירה מצוינת ליצירת תלבושות עם מראה שילוב והתאמה.

ללבוש תחרה אפריקאית כחולצה

אתה יכול ללבוש תחרה כטופ על ידי שילוב עם זוג מכנסיים או חצאית. תחרה נראית נהדר במיוחד על זוג מכנסיים שחורים או חצאית עיפרון. לאחר שבחרת את החלק התחתון שלך, מצא טופ תחרה המשלים את צבע המכנסיים שלך. תחרה נראית נהדר גם על חותלות. זוהי אפשרות מצוינת אם אתם מחפשים להישאר חמים במהלך חודשי החורף. חולצות תחרה מגיעות במגוון סגנונות ועיצובים, כך שתוכלי למצוא אחת שתואמת את האסתטיקה שלך ומתאים לאישיות שלך. בחרי בחלק העליון עם דוגמה מעניינת או בעל צבע נועז. חולצות תחרה נהדרות גם לשילוב עם בדים אחרים. אתה יכול ללבוש טופ תחרה עם זוג ג'ינס או חצאית עשויה כותנה או בדים סינתטיים.

שלב תחרה עם חומרים אחרים

אם אתה משלב תחרה עם בדים אחרים, תרצה לזכור את החוזקות השונות של כל חומר. לדוגמה, תחרה תחזיק מעמד טוב יותר לג'ינס מאשר משי. אם את לובשת תחרה עם ג'ינס, וודא שצבע התחרה ישלים את צבע הג'ינס. באופן דומה, אם את לובשת תחרה עם חצאית, בחרי צבע שישתלב עם צבע החצאית. אתה יכול גם לשלב תחרה עם בדי כותנה כל עוד הצבעים תואמים. תחרה משתלבת היטב עם בדים אפריקאיים אחרים, כמו בדים עם הדפסים אפריקאיים, כמו בובו, איקאנסי. אתה יכול גם ללבוש תחרה עם בדים סינתטיים, כל עוד הצבעים משלימים זה את זה.

הראה קצת עור עם מכנסי תחרה אפריקאים

אם אתה אוהב להשוויץ ברגליים שלך, מכנסי תחרה הם פריט חובה בארון הבגדים שלך. אתה יכול ללבוש מכנסי תחרה עם טופ תחרה או פשוט לשלב אותם עם חולצת טריקו חלקה. מכנסי תחרה משתלבים היטב עם בדים אחרים כמו כותנה, בדים סינתטיים ובדים אפריקאים. אם אתה רוצה לשלב אותם עם בדים אחרים, ודא שהצבעים משלימים זה את זה. אתה יכול ללבוש מכנסי תחרה בכל עת של השנה, למרות שהם שימושיים במיוחד בחודשי החורף כאשר אתה רוצה להתכסות מבלי לוותר על הסגנון שלך. מכנסי תחרה נראים נהדר גם בשילוב עם בדים אחרים. ניסוי עם ערבוב והתאמת בדים ומרקמים שונים כדי ליצור מיזוג מעניין של סגנונות.

סיכום

תחרה אפריקאית היא בד עדין אך חזק. זה שימש זה מכבר לייצור בגדים אפריקאיים מסורתיים, וכעת הוא עושה לעצמו שם באופנה מודרנית. עם הרבגוניות של תחרה, אתה יכול ליצור כמה תלבושות; משמלות וחצאיות ועד מכנסיים קצרים וטופים. אם אתה אוהב את המראה והתחושה של תחרה, יש הרבה דרכים לשלב אותה בארון הבגדים שלך. בין אם תבחרי ללבוש אותו כחולצה, חצאית או מכנסיים קצרים, ובין אם תשלבי אותו עם בדים אחרים, תחרה בטוח תשפיע בכל מקום שתלך! והכי חשוב, תחרה היא בד מצוין להתחיל איתו אם אתה חדש באופנה אפריקאית. זה פשוט ללבישה וקל לשילוב עם בדים אחרים.