לאישה תמיד היה וחוש סגנון ואופנה

עבור רוב המילים "אופנה איטלקית" מעלה תמונות של חליפות גברים מחויטות וחייטות ללא רבב. עם זאת, אופנה איטלקית עכשווית היא הרבה יותר מזה. המדינה היא ביתם של כמה מהמעצבים המובילים בעולם שמחפשים כל הזמן דרכים חדשות להמציא מחדש עיצובים מסורתיים עבור לובשים מודרניים. אם אתה אוהב אופנה איטלקית ורוצה להעביר את המראה שלך משעמום ליפה, המשך לקרוא כדי לקבל את הטיפים שלנו כיצד להתלבש כמו אישה איטלקית.

דעו אילו מעצבים אתם אוהבים.

קודם כל, תצטרך לדעת אילו מעצבים אתה אוהב. כמה מבתי האופנה המובילים בעולם מבוססים באיטליה, כולל פראדה, גוצ'י, ארמני, ורסאצ'ה, דולצ'ה וגבאנה ומוסקינו. לאחר שמצאת את המעצבים האהובים עליך, תוכל להתחיל לבנות את הידע שלך על האוספים שלהם ולגלות מה אתה אוהב. לדוגמה, הקולקציות של פראדה מציגות לרוב צלליות אלגנטיות ומובנות, בעוד שהקולקציות של מוסקינו בהירות ושובבות, עם הרבה צבעים ודוגמאות עזות. לדעת אילו מעצבים אתה אוהב יקל על קניות של בגדים בסגנון איטלקי, כמו גם השראה ליצור תלבושות בהשראה איטלקית משלך.

השקיעו בחוכמה בפריטים איכותיים.

נשים איטלקיות יודעות לעשות קניות חכם ולהשקיע בפריטים איכותיים שיחזיקו מעמד. הם יודעים שעדיף להוציא קצת יותר כסף על כמה חלקים נבחרים, במקום לקנות חבורה שלמה של פריטים זולים יותר שיתפרקו תוך זמן קצר. בגדים באיכות טובה הם לא רק עמידים יותר, אלא שהם גם קלים יותר לעיצוב. אתה יכול ללבוש בגד עשוי היטב במשך שנים, כל הזמן למצוא דרכים חדשות ללבוש אותם. אם את רוצה להתלבש כמו איטלקייה, כדאי שתשקיע בכמה פריטי מפתח כמו חצאית עיפרון שחורה קלאסית, תיק יד מובנה וזוג משאבות סטילטו שחורות. לאחר מכן תוכל לשלב את הבגדים הללו במגוון תלבושות שונות.

מערבבים פריטי אופנה גבוהים ונמוכים.

פאשניסטות איטלקיות אוהבות לעתים קרובות לערבב פריטי אופנה גבוהים ונמוכים בתלבושות שלהם. זוהי דרך מצוינת להוסיף קצת כשרון איטלקי למראה שלך. לדוגמה, אתה יכול לשלב חצאית עיפרון שחורה קלאסית עם חלק עליון צבעוני וזוג סטילטו בהירים. אתה יכול אפילו להוסיף תיק יד נועז להשלמת המראה. לחלופין, אתה יכול לשלב שמלה צבעונית עם זוג פשוט של משאבות שחורות. ערבוב של פריטי אופנה גבוהים ונמוכים הוא דרך מצוינת לשלב אסתטיקה בהשראה איטלקית בארון הבגדים שלך מבלי שתצטרך להתיז על חבורה של פריטי מעצבים יקרים.

הוסף צבע עם אביזרים.

אם אתה רוצה להוסיף קצת צבע לתלבושת שלך, אביזרים הם דרך מצוינת לעשות זאת. פאשניסטות איטלקיות משלבות לעתים קרובות תיקים ונעליים בצבעים בהירים בתלבושתן. אתה יכול לעשות את אותו הדבר על ידי הוספת כתם צבע למראה שלך עם פריט תכשיט או תיק יד בצבעים עזים. עם זאת, חשוב לזכור שהאופנה האיטלקית ידועה בקווים הנקיים והפשטות שלה. אז, אתה לא רוצה להציף את המראה שלך עם יותר מדי צבעים בהירים ועיצובים נועזים. במקום זאת, עליך לשאוף לשלב אביזר אחד או שניים בצבעים עזים בתלבושת שלך.

אל תפחד להראות מעט עור.

נשים איטלקיות אוהבות להוסיף כתם צבע לתלבושת שלהן, שלעתים קרובות כולל מראה מעט עור. אם אתה לא מרגיש בנוח עם זה, אתה יכול בסופו של דבר להיראות קצת מחניק ומיושן. במקום זאת, חשוב להרגיש בנוח בעור שלך. אם אתה רוצה להראות מעט עור, לך על זה. אם אתה מרגיש יותר נוח לכסות את הרגליים או הידיים שלך, אז עשה זאת. לאופנה איטלקית אין גישת "מידה אחת מתאימה לכולם". במקום זאת, עליך לעשות כל מה שגורם לך להרגיש הכי בטוח ונוח.

אל תשכחו הנעלה ותיקים.

לבסוף, אל תשכח את ההנעלה והתיק שלך. כמו הבגדים שלך, פריטים אלה צריכים להיות עשויים היטב ואיכותיים. כדאי גם לזכור שנשים איטלקיות אוהבות לאבזר את התיקים וההנעלה שלהן. אז, שווה להוסיף קסם או שניים לתיק שלך, כמו גם כמה סיכות מסוגננות לנעליים שלך. אתה יכול גם לשקול ללבוש זוג גרביונים צבעוניים או מעוצבים.

סיכום

להתלבש כמו אישה איטלקית יכול להיות דרך מהנה ואופנתית לבטא את האישיות שלך. לשם כך, עליכם לדעת אילו מעצבים אתם אוהבים ולהשקיע בחוכמה בפריטים איכותיים. אתה יכול גם לערבב פריטי אופנה גבוהים ונמוכים, להוסיף צבע עם אקססוריז, ואל תפחדי להראות מעט עור. לבסוף, אל תשכח את ההנעלה והתיק שלך, שני פריטים שלעתים קרובות מתעלמים מהם כשמדובר באופנה איטלקית. אם תעקבו אחר הטיפים האלה, אתם אמורים להיות מסוגלים להתלבש כמו אישה איטלקית תוך זמן קצר. אז למה אתה מחכה? התחילו להתנסות עם מראות שונים בהשראה איטלקית היום.